top of page

Přírodní obklady

eshop Přírodní obklady.cz

Kamenný obklad - interiérový a exteriérový, přírodní i imitace kamene. 

 

Nabízíme za velkoobchodní cenu od 950,-Kč bez DPH/m2.
Skladem více jak 500m2 ve našem skladě k okamžitému odběru.
Přírodní obkladový kámen nabízíme ve dvou velikostech 36x10cm a 35x18cm (XL). Moderní přírodní obklady dovážíme v několika dalších designech. Přírodní kamenný obklad se hodí jak do interiéru, tak i do exteriéru. Všechny druhy přírodních obkladů naleznete v našem eshopu www.prirodniobklady.cz se sklady v Ústí nad Labem.

Rádi Vám na přání zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Materiál si vyberete podle svých představ, my Vám nabízíme naše služby a plný servis, poradíme, zajistíme přepravu a celé postavíme. 

POGXL.jpg

Přírodní obklad GREY XL

1150 Kč/m2

POIXL.jpg

Přírodní obklad IVORY XL

1150 Kč/m2

Rádi pro Vás vylepšíme starý nevzhledný betonový nebo jiný povrch a provedeme realizaci pokládky kamenným kobercem, směsí epoxidu a tříděných vypraných kamínků. Kamenný koberec je vhodný pro límec Vašeho bazénu, chodníku, schodů nebo terasy. Rádi Vám nabídneme řešení s výbornými vlastnostmi - mrazuvzdorný, otěruvzdorný, bezespárový systém, odvádí vodu z povrchu, vhodný pro jakékoliv tvary a možné barevné kombinace. Kamenný koberec a epoxidové podlahy realizujeme v regionu Ústí nad Labem, Velké Březno, Děčín, Litoměřice, Teplice, Česká Lípa, Rumburk atd.

bottom of page