top of page

2Msport.cz

Provozujeme internetový obchod 2Msport.cz, který nabízí Tatami a Tatami Puzzle, kimona na judo s dobrým poměrem kvality a ceny. Nabízíme kimona pro judisty začátečníky, pokročilé a závodníky. Nabízíme pásky na judo své vlastní obchodní značky 2Msport.cz

eshop 2Msport.cz
 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem Tatami AGGLOREX IJF approved pro JUDO a MMA pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem Tatami Puzzle 1x1m ve 2,0cm, 3,0cm, 4,0cm pro fitness, jógu, Judo, Aikido, Jiu jitsu, Brazilské Jiu jitsu, Taekwon-do, MMA, Karate pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem kimona FIGHTING FILMS IJF a také HIKU IJF approved pro judo, jiu jitsu pro Českou republiku.

 

Kimona jsou vhodná nejen na tréninky, ale i pro judistické soutěže. Nabízíme kimona tréninková pro děti a dospělé, certifikovaná IJF splňující podmínky i pro mezinárodní turnaje. 2Msport.cz nabízí i další příslušenství pro sportovní judo.

Nabízíme kimona na judo značky FIGHTING FILMS IJF a HIKU IJF, HIKU Tori, Mizuno, DAX, TeamX pro celou ČR.

Nabízíme množstevní SLEVY pro oddíly a kluby!

bottom of page