top of page

2Msport.cz

Provozujeme internetový obchod 2Msport.cz, který nabízí Tatami a Tatami Puzzle, kimona na judo, BJJ a Ju-Jitsu s dobrým poměrem kvality a ceny. Nabízíme kimona pro judisty začátečníky, pokročilé a závodníky. Nabízíme pásky na judo své vlastní obchodní značky 2Msport.cz

eshop 2Msport.cz
 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem Tatami AGGLOREX IJF approved pro JUDO a MMA pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem Tatami Puzzle 1x1m ve 2,0cm, 3,0cm, 4,0cm pro fitness, jógu, Judo, Aikido, Ju-Jitsu, brazilské Jiu-Jitsu, Taekwon-do, MMA, Karate pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 

Firma 2M servis s.r.o. je exkluzivním distributorem kimona FIGHTING FILMS IJF a také HIKU IJF approved pro judo, brazilské Jiu-Jitsu a Ju-Jitsu pro Českou republiku.

 

Kimona jsou vhodná nejen na tréninky, ale i pro judistické soutěže. Nabízíme kimona tréninková pro děti a dospělé, certifikovaná IJF splňující podmínky i pro mezinárodní turnaje. 2Msport.cz nabízí i další příslušenství pro sportovní judo.

Nabízíme kimona na judo značky FIGHTING FILMS IJF, FIGHTING FILMS Yokai BJJ, HIKU IJF, HIKU Tori, Mizuno, DAX, pro celou ČR.

Nabízíme množstevní SLEVY pro oddíly a kluby!

bottom of page